Tobias Student zazářil v Kolíně

V sobotu 5. října vyrazili jedni z našich nejmladších plavců (ročníky 2010 a 2011) na Podzimní cenu Kolína. Pro spoustu z nich to byly také první závody mimo náš chomutovský bazén, o to větší byla určitě jejich motivace.

Nejvíce zazářila naše nejnovější posila, Tobias Student, který dokázal zvítězit ve všech svých startech a pokaždé si vytvořil osobní rekord. Navíc svým výkonem výrazně pomohl úspěšným štafetám. Mezi chlapci na stupně vítězů dosáhl také Šimon Studnička. I on se ve všech svých disciplínách zlepšil, nejlepšího výkonu ale dosáhl na kraulové čtyřstovce, kde obsadil druhé místo, a posunul svůj osobák o sedmnáct vteřin!

Mezi děvčaty na stupně vítězů dvakrát dosáhla Klára Janečková. Na padesát i sto metrů znak ukázala, že chomutovská znaková akademie funguje i mezi devítiletými, a skončila třetí. Za zmínku stojí také Barbora Šurková, která sice nedosáhla na pódium, ale i ona se dokázala pokaždé zlepšit, a čtyřikrát skončila v nejlepší desítce.

Obrovský úspěch se podařil našim smíšeným štafetám. V závodě 4x50 volný způsob obsadila sestava David Zajden, Klára Janečková, Barbora Šurková a Tobias Student první místo. Na 4x50 polohový závod vyměnil v sestavě štafety Davida Šimon Studnička, a ve složení Šimon, Bára, Tobias a Klára si doplavali pro parádní druhé místo!

Skvělé výkony předvedli všichni plavci, každý z nich si alespoň jednou vylepšil osobák, a umístění v první desítce bychom snad ani nespočítali. Pro naše zelenáče to byla jedna z prvních opravdových závodních zkušeností a všichni k ní přistoupili zodpovědně a s úsměvem, a svým trenérů udělali určitě radost.

Jako další mají mladí plavci na programu 19. října Sokolovského kapříka.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

svd

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

smp

scvk

strix

TradingBR

verva

vodohosp

vodohosp

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.