Simona startuje na Danish Open 2015 v Kodani

Simona se s některými reprezentačními kolegy vypravila do dánské metropole Kodaně, kde v těchto dnech probíhá otevřené mistrovství Dánska a je zde možnost si zaplavat kvalifikační časy na letošní vrcholy. První start, který si zaplavala, byl 100 Z, kde v rozplavbách dosáhla na čas 1:01,46 a skončila druhá za dánskou plaveckou hvězdou Mie Ø. Nielsen. Ve finále si čas zlepšila na 1.01,30, ale na lepší než třetí místo to nestačilo. V rozplavbách 200 VZ zaplavala 2:03,96 a obsadila pátou příčku. Ve finále dohmátla v čase 2:01,46 v novém rekordu ČR na třetím místě. Z pondělních rozplaveb 200 Z postoupila časem 2:15,38 do finále. Tam s časem 2:11,33 obsadila druhé místo. V rozplavbách na 200 OPZ zaplavala 2:21,58 a ze šestého místa postoupila do odpoledního finále. Na konečném čtvrtém místě ve finále 200 OPZ s časem 2:16,80 zakončila Simona své dánské učinkování.