Muži TJ Slávie Chomutov ve finále MČR družstev sedmí, ženy osmé

Na začátku března postoupili ze semifinále do Plzně na finále MČR poprvé v historii chomutovského plavání družstev současně muži i ženy. Dle výsledků ze semifinále byly ženy nasazené jaké čtvrté, muži osmí. Muži si oproti semifinále polepšili, ženy si naopak pohoršily, když celkový výsledek výrazně ovlivnila absence Simony Baumrtové.

Již od prvních disciplín bylo víceméně jasné, že si muži vylepší postavení ze semifinále, protože poslední Náchod výrazně ztrácel. Bylo jen otázkou, jestli to bude šesté nebo sedmé místo. Boj o šesté místo sváděli s pražskými Bohemians. Nakonec celkově nasbírali 211 bodů a skončili sedmí – plavcům z Bohemians podlehli těsným rozdílem osmi bodů. Ve finále chomutovské muže reprezentovali Ondřej Baumrt, Tomáš Franta, Ondřej Slabihoud, Miroslav Soukup, Jakub a Josef Štemberkovi, Jakub Volf a z Ostravy jednorázově hostující Jan Hanulík.

Pro tým žen, v chomutovském případě spíše dívek, ve kterém byla hned čtveřice třináctiletých žaček, bylo bez Simony Baumrtové velmi obtížné konkurovat nejlepším oddílům v České republice. V celkovém hodnocení tak měly hodně daleko k semifinálovému postavení a obsadily se 166 body osmé místo. Na sedmou Kometu Brno ztratily 31 bodů. Za ženy se představily Eliška Dvořáková, Markéta Jenčková, Rebecca Klímová, Michaela Malinová, Alice Richtrová, Kamila Slabihoudová, Štěpánka Šilhanová, a Barboba Veselá.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.