Pro všechny členy a příznivce Slávie Chomutov

Milé děti, rodiče, sportovní přátelé, příznivci Slávie Chomutov,
konečně nastává čas, kdy se začínáme vracet k vodě! V neděli 31.5. odjela převážná většina závodního družstva a část sportovního družstva na týdenní soustředění do Plzně. To bylo dlouhodobě plánováno, na počátku roku objednáno a téměř nikdo již nepočítal s tím, že by se mohlo uskutečnit. O to větší byla radost, když se v pondělí 25.5. ozvali kolegové z Plzně s dotazem, jestli přijedeme! A tak už nám 35 dětí trénuje pod vedením Jardy Jezbery staršího na plzeňském bazénu.

I ostatní už to mají „za pár…😊“! Od středy 3.6. začnou tréninky všech družstev. Bazén v Aquasvětu bude kompletně vyčištěn, vymalován a napuštěn čistou vodou – to to bude jezdit! Věříme, že poslední neznámá – hygienické testy nové vody v pondělí a v úterý vyjdou. Sledujte zprávy od trenérů, budete pravidelně informováni o časech a intenzitě tréninků.

Jednotlivá družstva vyhlásila ještě před tím, než jsme se od vlády dozvěděli, že se otevřou bazény, mimoplavecké společné aktivity – cvičení, kola, pochody atd. Věříme, že se v nějaké modifikované podobě i přes zahájení trénování uskuteční. Opět – je třeba sledovat pečlivě zprávy trenérů jednotlivých družstev.

Na konci měsíce nás také čekají závody:

- v sobotu 27.6. se uskuteční v Praze závody nejlepších jednotlivců z posledních mistrovských přeborů ČR (a Pohárů ČR) žáků ročníků 2006, 2007 a 2008 – nominováni budou ti, co se umístili do desátého místa; vše v předstihu oznámí těm, kterých se to bude týkat, trenéři závodního družstva

- v neděli 28.6. uspořádáme v Chomutově Okresní přebory pro všechny plavce našeho klubu – informace o disciplínách a pořadí závodů budou zveřejněny a všichni děti budou na trénincích vyrozuměni o podstatných detailech

- o víkendu 4.-5.7. se uskuteční v Praze závody dorostenců a dospělých – platí stejné kritérium jako u žáků (pořadí do 10. místa při posledních mistrovských přeborech)

O případných společných prázdninových aktivitách budete vyrozuměni všichni při rozloučení s jarní plaveckou sezónou, které se uskuteční po okresních přeborech 28.6. na Kamencovém jezeře v prostorách Golf klubu, kam jste jako obvykle všichni – rodiče i děti – zváni. Zahájení předpokládáme okolo 16. hodiny, po skončení okresních přeborů. Jako tradičně budou vyhodnoceni nejlepší plavci, všichni uslyší nějaké „hřejivé“ slovo od svých trenérů, budete moci hrát hry a bude pro vás připraveno občerstvení.

Na konci prázdnin se uskuteční tradiční soustředění – mladší pojedou opět do Březové na Jihlavsko a starší letos zůstanou v Čechách, nedaleko Chomutova – v krásném areálu kadaňských sportovišť. Detaily budou opět upřesněny.

Tak se na Vás všechny těšíme při bohatém programu závěru jara a hlavně – společně doufejme, že už nám to nic nepřekazí – 😊!!! 

Vaši trenéři a výbor TJ Slávie

 

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

svd

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

smp

scvk

strix

TradingBR

verva

vodohosp

vodohosp

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.