Zprávy trenérů

MEMORIÁL JAROSLAVA JEZBERY

Ročník memoriálu: 32Jaroslav Jezbera trénuje v bazénu ZŠ Hornická

Termín: 27. 4. 2019

Propozice - zde

Kompletní výsledky 2019 - zde

Kompletní výsledky 2018 - zde

Kompletní výsledky 2017 - zde

Kompletní výsledky 2016 - zde

Kompletní výsledky 2015 - zde

Kompletní výsledky 2014 - zde

Kompletní výsledky 2013 - zde

 


 

                                         REKORDY MEMORIÁLU JAROSLAVA JEZBERY

 

       MUŽI

       ŽENY

50 M Ouředník Pavel MPKÚ 00:30,92 2013 50 M Součková Anežka PKLit 00:32,19 2018
50 Z Jezbera Filip SlCho 00:34,75 2014 50 Z Bešíková Lenka SKŽat 00:32,00 2016
50 P Ryšánek Matyáš ÚAPS 00:36,05 2019 50 P Van Wassem Nadia PKČL 00:37,50 2017
50 VZ Ouředník Pavel MPKÚ 00:28,08 2013 50 VZ Bešíková Lenka SKŽat 00:29,60 2016
100 VZ Ouředník Pavel MPKÚ 01:03,10 2013 100 VZ Javorková Kamila PKLtv 01:04,70 2016
  Řezáč David MPKÚ   2015        
200 VZ Ouředník Pavel MPKÚ 02:16,60 2013 200 VZ Bretová Dominika ZéHK 02:22,10 2016
100 OPZ Ryšánek Matyáš ÚAPS 01:12,99 2019 100 OPZ Bešíková Lenka SKŽat 01:14,90 2016
200 OPZ Řezáč David MPKÚ 02:37,60 2015 200 OPZ Hornofová Jitka SlCho 02:38,60 2017
  Havlena Maxim ZéHK   2016        

 


  

                                                            VÍTĚZOVÉ MEMORIÁLU

 

MUŽI

ŽENY
1987 Procházka - BaMo Novotná - SPVM
1988 Ducháček - SlLi Žáčková - SlLi
1989 Jasanský - Spim Nováková - SlPl
1990 Klempt - BaMo Svobodová - SKP
1991 Vraný - SpRou Jandová - SpRou
1992 Franz - ChÚ Matoušková - LoNy
1993 Štärck - SlPl Hrnčířová - SlPl
1994 Vávra - BiJa Hruzíková - SKS
1995 Dunaj - ChÚ Morávková - BiJa
1996 Vaněk - MoP Brend - SRN/Bühl
1997 -- --
1998 Baštek - Vital Málková - KLSTe
1999 Hampejs - KLSTe Málková - KLSTe
2000 Spurný - PKČL Bauerová - ChpL
2001 Kadleček - ChÚ Sejpková - PKVM
2002 Šetek - StLit Konšelová - KLSTe
2003 Štěpán - KPSKl Baumrtová - SlCho
2004 Trahorsch - KLSTe Hrdinková - LoNy
2005 Pavlíček - TJRo Pazourová - AŠMB
2006 Krajník - KLSTe Pazourová - AŠMB
2007 Urban - SKŽat Čampulková - PKLit
2008 Šimek - KLSTe Šimková - KLSTe
2009 Šimáček - JiDo Neumannová - SOPKo
2010 Franta - SlCho Šilhanová - SlCho
2011 Dvořák - SKŽat Koutná - ChpL
2012 Kolumber - SlCho Kempe - SWE Marienberg
2013 Ouředník - MPKÚ Slabihoudová - SlCho
2014 Sonnenberg - MPKÚ Slabihoudová - SlCho
2015 Řezáč - MPKÚ Mostková - POKr
2016 Havlena - ZéHK Javorková - PKLtv
2017 Dvořák - SlCho Hornofová - SlCho
2018 Starý - ÚAPS Budínská - ÚAPS
2019 Ryšánek - ÚAPS Doksanská - SlCho

 

 

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.