Baumrtová devět setin od limitu na OH

logo1Simona Baumrtová se společně s Barborou Závadovou a Janem Šeflem zúčastnila závodů v norském Bergenu, kde se po náročném soustředění představila ve velmi dobré formě. Jen těsně zaostala za olympijským limitem a v dalším závodě vylepšila český rekord.


V závodě na 200 metrů kraul obsadila čtvrté místo a časem 2:01,24 vylepšila letos již podruhé český rekord. Tentokrát o 22 setin. Ve svém hlavním závodě na 200 metrů znak zaplavala čas 2:10,69, čímž o pouhých devět setin nesplnila nejtvrdší limit, zajišťující definitivní účast na OH v Riu de Janeiru. V tomto závodě obsadila druhé místo, když nestačila pouze na plaveckou superstar Katinku Hosszú z Maďarska.

V neděli pak plavala další dva závody, ve kterých si vylepšila letošní maxima. Disciplína 50 metrů znak se plavala netradičně tříkolově. Baumrtová prošla až do finále, ve kterém obsadila třetí místo (29,09) opět za Katinkou Hosszú a Dánkou Mie Nielsen. Nejrychlejší čas zaplavala ve druhém kole znakového sprintu - 28,93. Svůj druhý nedělní závod na 100 metrů kraul dokončila Simona Baumrtová na šestém místě v čase 56,51.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.