Milí plavci, plavkyně, rodiče, přátelé Slávie Chomutov

Posíláme Vám všem pozdravy a pevně věříme, že s příchodem jara, teplejší části roku a se zvýšenou intenzitou očkování konečně přijde zase doba, kdy se začneme znovu potkávat v bazénu. Při trénincích, závodech a spoustě dalších společných sportovních aktivit. Věřte, že nemožnost trénování, je pro nás stejně těžká jako pro vás, i pro nás je plavání a všechno s ním spojené podstatnou součástí života.

Pokud by nastalo alespoň částečné uvolnění současných přísných anticovidových opatření, počítáme s tím, že jako v loňském roce s nástupem teplejších dní zorganizujeme nějaké společné výlety, případně tréninky suché přípravy. Jednotliví trenéři by se v rámci nastavené komunikace s rodiči s Vámi přímo spojili.

Zároveň oznamujeme, že ať to bude s uvolňováním opatření jakkoli (i kdyby opatření měla být uvolněna třeba zítra), rozhodli jsme o tom, že za jarní část roku 2021 nebudou placeny žádné oddílové příspěvky.

Držte se, buďte všichni zdraví, neklesejte na mysli a co možná nejvíce se pohybujte a udržujte v rámci daných možností v kondici. Ti z vás, kteří na sobě alespoň trochu pracují, určitě rychle navážou na předchozí plaveckou formu 😊!

Vaši trenéři a výbor Slávie

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

smp

scvk

strix

TradingBR

Worldinvest

Lama Group

vodohosp

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.