Čtyřutkání mladších juniorů v Popradu

Ve dnech 29.a 30.května se konaly mezinárodní plavecké závody juniorů ve slovenském Popradu. Z původně plánovaného čtyřutkání se stal nakonec souboj mezi českými a slovenskými plavci.

Z našeho oddílu se závodů zúčastnily Valentýna Studentová a Anežka Doksanská a obě výbornými výkony pomohly k celkovému vítězství nad Slováky. Valentýna vyhrála svoje parádní disciplíny 100 a 200 prsa, na 50 prsa obsadila 3.místo, v tomto závodě si však zaplavala osobní rekord, poslední den pak byla členkou štafety na 4x100 polohový závod.

Anežce vyšly tyto závody naprosto skvěle, měla celkem 7 startů a ve všech individuálních disciplínách (100 a 200 znak, 400 a 800 volný způsob) si vytvořila osobní rekordy a nyní již jen kousek jí chybí do splnění limitů do juniorské reprezentace na příští rok ve znakových disciplínách. Dále pak byla členkou 3 štafet (4x100 a 4x200 volný způsob, 4x100 polohová štafeta).