Šest krajských přeborníků mladšího žactva

V sobotu 20. listopadu se v bílinské pětadvacítce konal Podzimní krajský přebor mladšího žactva pro Ústecký kraj. I Slávie Chomutov na tuto soutěž vyslala početnou výpravu závodníků narozených mezi lety 2010 a 2013. A hned šestice z nich se stala krajskými přeborníky.

Nejúspěšnějším závodníkem byl Tobias Student. Ve svých individuálních startech si připsal z šesti startů šest vítězství. K tomu přidal i další dva zápisy do tabulky svých osobních rekordů a zároveň i rekordů oddílových. Pouze o štafetové medaile méně úspěšný byl Adrian Lehnert. Adrian na svůj účet zapsal také šest vítězství, k tomu tři osobní rekordy.

Tomáš Vachulka si vyplaval dvě první místa, ke kterým přidal i jedno druhé. Jedno zlato a čtyři stříbra si připsal i Dominik Raboch. Všechny starty v umístění na stupních vítězů proměnil Damián Pecháč. Ten si připsal jedno vítězství, tři druhá a dvě třetí místa. Jednou zvítězil také Jakub Sýkora. Zároveň přispěl na medailový účet chomutovských plavců čtyřmi třetími místy.

Barbora Šurková společně s Šimonem Studničkou zažili hořkosladké působení v Bílině. Oba také měli téměř totožný vývoj závodů. Zaplavali si čtyři osobní maxima, ve všech startech na stupních vítězů – jen vítězství chybělo. Zapsali totiž šest druhých míst. Dvě stříbra si domů odvezl Matouš Douša. Shodný medailový zápis měli Valérie Jaklová, Matěj Vokatý a Ondřej Mikš. Všichni vytěžili jedno stříbro a jeden bronz. Na stupně vítězů pro diplom za třetí místo vystoupali i Jana Legnerová, Tereza Altmanová a Šimon Vavřík.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

smp

scvk

strix

TradingBR

verva

vodohosp

vodohosp

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.