Staňková pátá na Mistrovství ČR třináctiletých

Druhý prosincový víkend lze pro potřeby plavání charakterizovat jako „supermistrovský“, konala se totiž všechna žákovská Mistrovství České republiky. Třináctiletí se sešli v Trutnově, kam se vypravila i dvojčlenná výprava chomutovské Slávie.

Lépe se dařilo Kateřině Staňkové. Ta ve dvou ze svých šesti startů nakoukla do první desítky výsledkové listiny. Ne náhodou se jednalo o její oblíbené znakové disciplíny. Na delší dvousetmetrové trati skončila pátá v čase 2:32,94 min, zatímco na stovce byla sedmá v osobním rekordu, který má nyní hodnotu 1:10,9 min. Osobní rekord se jí podařilo zlepšit ještě na kraulové 400, kde dohmátla v čase 5:02,29 min.

Druhým chomutovským účastníkem v Trutnově byl Jakub Lehnert. Jakub se na mistrovství kvalifikoval do samých náročných disciplín, jakými bezesporu jsou kupříkladu 200 m motýlek, 1 500 m volný způsob či polohová 400. Nakonec z toho byly dva osobní rekordy, na nejdelší bazénové trati dosáhl na čas 18:54,65 min, druhý si vytvořil mezičasem na osmi stech metrech. Nejlépe byl jedenáctý na motýlkové 200.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.