Na pohár jedenáctiletého žactva se nominovalo 10 plavců ze Slávie Chomutov

Tuto sobotu 10. 6. 2023 odjelo do Náchoda 10 nejrychlejších, jedenáctiletých plavců našeho oddílu. Po nominačních závodech ve Varnsdorfu, kde se umístili na předních i medailových místech,

si odjeli poměřit své síly s plavci z celých Čech, pokusit se zde ještě zlepšit své osobní rekordy a posunout se z nalosovaného místa ještě výš. Již nominací se kvalifikovali mezi 24 nejlepších plavců v Čechách. A některým se podařilo dostat se mezi TOP desítku. Jsou to: Stela Klánová dokonce třikrát: pátá na 50 VZ, sedmá na 100 M a devátá na 50 M, Veronika Košatová rovněž pátá nejlepší v Čechách na 800 VZ, Jana Legnerová osmá na 800 VZ, Josefína Valešová šestá na 200 P a Matouš Douša devátý na 800 VZ. A všech deset se vešlo ještě několikrát mezi patnáct nejlepších. V polohovkové štafetě 4 x 50 m ve složení Douša M., Valešová J., Klánová S. a Masopust T. se umístili na pěkném sedmém místě, v kraulové štafetě 4 x 50 m ve složení Masopust T., Douša M., Košatová V. a Klánová S. dohmátli desátí. Nemohu opomenout ještě dalších pět plavců z naší výpravy a to: Nelinku Zaspalovou, Lukáše Žiačka, Klárku Steckerovou a Valinku Jaklovou. Všichni tito plavci patří mezi patnáct nejlepších.

Naše výprava měla jako třetí nejvíce přijatých závodníků a druhá nejvíce přijatých startů. Děti si zaplavaly několik osobáků a předvedly opravdu kvalitní výkony.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.