Plzeňské sprinty 5. kolo ČP

Těchto mezinárodních závodů se mimo plavců z ČR zúčastnili plavci Slovenska, Rakouska, Izraele a Německa.

Náš klub nastoupil v počtu 14 plavců. Ve výpravě nechyběli ani dva naši nejúspěšnější Tomáš Franta a Simona Kubová a zároveň také dva plavci kategorie ročník 2010, to jsou ti nejmladší, kteří se mohou těchto závodů účastnit, a to Tobias Student a Šimon Studnička.

Závody se plavou v kategorii OPEN a v něm Tomáš Franta i Simona Kubová dvakrát zvítězili v disciplínách 50 a 100 m Z. Tomáš dále získal 8. místo na 50 m VZ ve finále A. Michaela Malinová si doplavala pro finále B na 100 m prsa a skončila ve výborném čase šestnáctá.

Anežka Doksanská také ve finále B skončila patnáctá na 200 m Z, Tereza Vlasáková byla sedmnáctá v disciplíně 200 m motýlek a Tomáš Moravec patnáctý na 200 m polohový závod. Všichni tito plavci jsou ještě v juniorské kategorii.

Dalšími účastníky závodů byli Michal Werschall, Jakub Jezbera, Jan Kubišta, Lukáš Selingr, Kateřina Tautrmanová, Kateřina Staňková a již zmínění Tobias Student a Šimon Studnička. Tito plavci si v mnoha svých disciplínách překonali svá osobní maxima.

Měli jsme přihlášenou také štafetu 4 x 50 m VZ ve složení Doksanská, Malinová, Vlasáková, Tautrmanová a děvčata si doplavala pro velmi dobré 7. místo.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

 

 

 

 

 TOPlist

TJ Slávie Chomutov - Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.